Masaż

Masaż

MASAŻ TWARZY
Regularne głaskanie, rozcieranie i ugniatanie twarzy w sposób zalecany przez ekspertów daje niezwykłe efekty odmładzające i poprawiające kondycję skóry twarzy. Wraz z wiekiem spada produkcja kolagenu w skórze, co skutkuje jej wiotczeniem i powstawaniem zmarszczek oraz tak zwanych kurzych łapek. Masaż twarzy pobudza głębokie warstwy skóry, w tym znajdujące się pod nią mięśnie, co w widoczny sposób pomaga poprawić owal twarzy i ujędrnić skórę.
Umiejętnie wykonany masaż twarzy pobudza krążenie krwi, co skutkuje dotlenieniem skóry i poprawą jej kondycji. Masaż twarzy nie tylko pomaga dotlenić i odżywić skórę twarzy, ale także wspomaga i wzmacnia nie używane zbyt często mięśnie twarzy oraz – dzięki poprawie ukrwienia skóry – usuwa zastoje limfatyczne oraz toksyny powstałe w procesach przemiany. Masaż twarzy to także poważny zastrzyk energii dla skóry, który pobudzą ją do zwiększenia produkcji kolagenu i elastyny.

KOSMETYCZNY/RELAKSACYJNY MASAŻ TWARZY /cena zabiegu 50zł (45min)/

DRENAŻ LIMFATYCZNY TWARZY
Ręczny drenaż limfatyczny jest najskuteczniejszym zabiegiem w walce z obrzękami. Daje znaczną ulgę i przywraca właściwy wygląd Twojej twarzy i Twoim kończynom.
/cena zabiegu 60zł (45min)/

DRENAŻ LIMFATYCZNY ODCINKOWY (plecy/ręce/nogi)
/cena zabiegu 70zł (45min)/

MASAŻ ANTYCELLULITOWY MANUALNY
Manualny masaż antycellulitowy przeprowadzany jest przy użyciu specjalistycznych technik masażu. Wykonywany jest na bazie profesjonalnych kremów lub olejków o działaniu antycellulitowym i ujędrniającym.

Zabieg podstawowy (brzuch, uda, pośladki, ramiona)
/cena zabiegu 60zł (60min)/

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ
Masaż bańką chińską- masaż próżniowy.
Podciśnienie, które wytwarza się w bańce przez usunięcie z niej powietrza, powoduje zassanie skóry i tkanek leżących pod bańką, wpływając na intensywne ich przekrwienie oraz wyraźną poprawę stanu mało elastycznej skóry.
Masaż Bańką chińska pobudza krążenie krwi i płynów ustrojowych takich jak chłonka, pomaga pozbyć się zbędnych produktów przemiany materii oraz toksyn z organizmu.
W wyniku przyspieszenia przemiany materii następuje redukcja tkanki tłuszczowej.
Ma nieocenioną moc w zastosowaniu w kuracji antycellulitowej lub jako drenaż limfatyczny.
Poza wyżej wymienionymi właściwościami masaż bańką doskonale relaksuje i uspokaja. Jest dobry dla osób zestresowanych, przemęczonych, prowadzących siedzący tryb życia oraz po wyczerpującym wysiłku fizycznym.

Zabieg podstawowy (brzuch, uda, pośladki, ramiona)
/cena zabiegu 70zł (60min)/

CELLULOGIA
To głęboki masaż podciśnieniowo-rolkowy. Zabieg wykonywany jest głowicami o różnej średnicy w zależności od partii ciała. Głowica poprzez wytworzone podciśnienie zasysa fałd skóry, który jest następnie rozmasowywany obracającymi się rolkami. Masaż pobudza krążenie, procesy komórkowe, oddziałuje na tkankę podskórną, wzmacnia włókna podporowe skóry oraz pobudza komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Podczas zabiegu ciało masuje się przy pomocy specjalnej
głowicy kielichowej wyposażonej w 6 ruchomych rolek podłączonej do ssącej rury. Zabieg jest całkowicie nieinwazyjny i bezpieczny, wspomaga naturalne procesy zachodzące w organizmie. Jest to zabieg wyszczuplający, detoksykujący i kształtujący sylwetkę. Dodatkowo stymuluje wytwarzanie „hormonów szczęścia” czyli endorfin, przynosząc relaks i odprężenie.

Zabieg podstawowy (brzuch, uda, boczki, pośladki, ramiona)
/cena zabiegu 90zł (60min)/

MASAŻ RELAKSACYJNY CIAŁA
Masaż relaksacyjny oddziałuje na układ nerwowy, likwiduje napięcia mięśniowe, minimalizuje lub całkowicie usuwa stres, a co za tym idzie – odpręża nas. W trakcie masażu uwalniają się endorfiny, które wprowadzają nas w błogi nastrój. Masaż rozluźnia, poprawia samopoczucie, ale i stan zdrowia. Możemy podczas takiego masażu zastosować olejki zapachowe, które intensyfikują doznania dzięki receptorom węchu, wprowadzając nas w pozytywny, wyciszający ciało i umysł nastrój.
Masaż rozluźnia, poprawia samopoczucie, ale i stan zdrowia. Możemy podczas takiego masaży zastosować olejki zapachowe, które intensyfikują doznania dzięki receptorom węchu, wprowadzając nas w pozytywny nastrój, wyciszający ciało i umysł.

RELAKSACYJNY MASAŻ PLECÓW /cena zabiegu 70zł (45min)/
RELAKSACYJNY MASAŻ ODCINKOWY (ręce/nogo/stopy) /cena zabiegu 70zł (45min)/
RELAKSACYJNY MASAŻ CIAŁA / cena zabiegu od 120zł (60min)/
RELAKSACYJNY MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI /cena zabiegu od 100zł (60min)/
ORIENTALNY MASAŻ STÓP /cena zabiegu 50zł (30 min)/

Przedstawiony katalog cen, ma charakter poglądowy. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, istnieje możliwość łączenia różnych dostępnych technik zabiegowych, aparatury oraz preparatów kosmetycznych. Tym samym cena zabiegu bądź jego seria ustalane są indywidualnie.

Zadzwoń
Zapytaj o termin
607 167 633