ODNOWA BIOLOGICZNA STÓP

ODNOWA BIOLOGICZNA STÓP

PEDICURE

PEDICURE BIOLOGICZNY
Pedicure Biologiczny wykonywany jest bez użycia cążek oraz frezarki. Zabieg polega na skróceniu paznokci, nadaniu im odpowiedniego kształtu, odsunięciu skórek za pomocą specjalnego płynu i drewnianego patyczka. Następnie za pomocą delikatnej tarki usuwany jest również stwardniały naskórek z podeszew stóp. Na koniec zabiegu nakładany jest odpowiedni preparat odżywczy i nawilżający.
/cena zabiegu od 60zł/

PEDICURE KOSMETYCZNY
Jest to zabieg pielęgnacyjny wykonywany na zdrowych stopach. Obejmuje pielęgnację skóry oraz paznokci. Pierwszym etapem jest dezynfekcja i odświeżająca kąpiel stóp, następnie skracane są paznokcie, nadawany jest odpowiedni kształt. Usuwane są skórki około paznokciowe, powierzchnia paznokci będzie lekko wypolerowana i zabezpieczona odżywką. Zrogowacenia zostają opracowane specjalnie dostosowanymi do skóry frezami, a następnie wykonany zostaje aromatyczny peeling stóp. Po wygładzeniu aplikowany jest odpowiedni preparat nawilżający.
/cena zabiegu od 100zł/

PEDICURE HYBRYDOWY
Pedicure kosmetyczny+ nałożenie lakieru hybrydowego
/cena zabiegu (jednolite kolory) od 120/

ODNOWA BIOLOGICZNA STÓP
PEDICURE BRAZYLIJSKI
Pedicure brazylijski to przede wszystkim naprawa i odżywienie dla zniszczonej skóry stóp oraz paznokci. To rodzaj leczniczego rytuału, który gwarantuje paznokciom odnowę i odbudowanie nadwyrężonej przez działanie lakierów hybrydowych i żelowych płytki w szybki sposób. Stopy zyskują nowy, zadbany wygląd, co jest niezmiernie ważne w wizerunku każdej osoby.

Pedicure kosmetyczny+zastosowanie skarpet z odżywczym preparatem.
/cena zabiegu 120zł/

PEDICURE JAPOŃSKI
Pedicure japoński to zabieg, który w naturalny sposób wzmacnia paznokcie. W literaturze fachowej jest określany jako P. Shine. Pedicure japoński ma bogatą historię. Narodził się w Kraju Kwitnącej Wiśni przed ponad czterystu laty, wśród możnych japońskich arystokratek, które odkryły, że wcieranie w paznokcie odpowiednich substancji odżywia je i nadaje im piękny połysk. Jest to zabieg wzmacniający i odżywiający paznokcie. Idealny gdy mamy problemy z łamaniem, rozdwajaniem lub cienką płytką paznokci. Polecany jest również w przypadku paznokci „zmęczonych” hybrydą, akrylem lub żelem o ile paznokieć nie jest zbyt osłabiony. Przyspiesza wzrost paznokci. Nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ zapewnia naturalny wygląd paznokci. Pedicure japoński działa na zasadzie uszczelniania zniszczonej płytki, a także zabezpieczania przed czynnikami zewnętrznymi.

Pedicure kosmetyczny + regeneracja,odbudowa,nabłyszczenie płytki)
/cena zabiegu od 120zł/

Przedstawiony katalog cen, ma charakter poglądowy. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, istnieje możliwość łączenia różnych dostępnych technik zabiegowych, aparatury oraz preparatów kosmetycznych. Tym samym cena zabiegu bądź jego seria ustalane są indywidualnie.

Zadzwoń
Zapytaj o termin
607 167 633