MEZOTERAPIA

MEZOTERAPIA

MIKROIGŁOWA – DermaPen
Mezoterapia mikroigłowa to niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych. Unikalna technologia stosowana w trakcie zabiegu dostarcza skoncentrowane składniki odżywcze z ominięciem bariery naskórka. Mikronakłucia wykonane za pomocą sterylnych, jednorazowych igieł powodują powstanie kilku tysięcy mikrokanalików. Przez krótki czas pozostają one otwarte, tym samym dając możliwość głębokiego wprowadzenia wybranego preparatu. Perforacja naskórka odbywa się w sposób ściśle kontrolowany. Minimalne mikrourazy powstające przy zabiegu dodatkowo stymulują receptory skóry do intensywnych procesów naprawczych.

Zabieg podstawowy – twarz /cena zabiegu od 200zł/
Zabieg podstawowy – twarz+szyja+dekolt /cena zabiegu od 250zł/

Zabieg podstawowy obejmuje demakijaż, tonizację, odtłuszczenie naskórka, ampułkę dobraną do potrzeb skóry oraz problemu, nakłuwanie sterylnym – jednorazowym kartridżem do urządzenia DermaPen, maskę w płacie dobraną do potrzeb skóry, oraz krem na zakończenie zabiegu.

MEZOTERAPIA IGŁOWA (metoda manualna)
Mezoterapia igłowa to jeden z najlepszych naturalnych zabiegów, który skutecznie redukuje zmarszczki mimiczne i chroni skórę przed negatywnym działaniem czynników środowiskowych. Dzięki mezoterapii igłowej w głąb skóry wprowadzamy drogocenne substancje aktywne, które błyskawicznie wpływają na przebudowę naskórka i pobudzają procesy produkcji kolagenu i elastyny. Podobnych efektów nie można uzyskać używając jedynie kosmetyków. Zabieg jest stosowany w regeneracji skóry, jej odmłodzeniu, redukcji cellulitu, rozstępów, oraz w leczeniu łysienia.

Zabieg podstawowy – twarz /cena zabiegu od 200zł/
Zabieg podstawowy – twarz+szyja+dekolt /cena zabiegu od 300zł/
Zabieg podstawowy – owłosiona skóra głowy /cena zabiegu od 200zł/

LIPOLIZA INIEKCYJNA
Lipoliza iniekcyjna to innowacyjna metoda pozbywania się tłuszczu z wybranych partii ciała. Lipoliza iniekcyjna polega na wstrzyknięciu roztworu fosfatydylochiny do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej. Początkowo lipoliza iniekcyjna stanowiła alternatywę dla liposukcji brzucha, w krótki czasie odkryto jednak, że wstrzyknięcie roztworu fosfatydylochiny możliwe jest także w innych partiach ciała jak podbródek czy obszar pod oczami. Zabieg lipolizy iniekcyjnej pozwala zatem nie tylko pozbyć się tłuszczu z brzucha czy boczków, ale i poprawić kondycję skóry czy jej napięcie.
Zabieg podstawowy wypukłości nad kolanami/bryczesy/boczki/brzuch/broda
/cena zabiegu od 200zł/

Przedstawiony katalog cen, ma charakter poglądowy. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, istnieje możliwość łączenia różnych dostępnych technik zabiegowych, aparatury oraz preparatów kosmetycznych. Tym samym cena zabiegu bądź jego seria ustalane są indywidualnie.

Zadzwoń
Zapytaj o termin
607 167 633