Kosmetyka Twarzy

KOSMETYKA TWARZY

Jeśli uważasz, że Twoja skóra potrzebuje odnowy i regeneracji lub po prostu chcesz się o Nią szczególnie zatroszczyć, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty zabiegów na twarz. Dzięki połączeniu najnowszych technologii i najwyższej klasy sprzętu poradzimy sobie z takimi problemami jak: przebarwienia, rumień, zmiany naczyniowe, zmarszczki, utrata jędrności i pogorszenie owalu, trądzik, zaskórniki czy plamy posłoneczne. W Naszej ofercie mamy zarówno silne zabiegi złuszczające na twarz, jak i relaksujące i odmładzające zabiegi pielęgnujące.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do bezpłatnej konsultacji z kosmetologiem.

– S.O.S – zabieg wzmacniający dla cery naczynkowej.
/cena zabiegu od 90zł/

– SEBO-PURITY – zabieg oczyszczająco-normalizujący dla skóry problematycznej.
/cena zabiegu od 100zł/

– POWER OF NATURE – zabieg detoksykująco-regenerujący dla skóry wymagającej regeneracji, dla skóry podrażnionej, starzejącej się, z trądzikiem i/lub z bliznami potrądzikowymi.
/cena zabiegu od 120zł/

– SKIN BREATH – zabieg energetyzująco-dotleniający oddech dla każdego typu skóry w tym: dla skóry zmęczonej i niedotlenionej, suchej i wrażliwej, skórze dotkniętej przedwczesnym starzeniem i stresem oksydacyjnym. Wskazania do zabiegu: cienie i obrzęki pod oczami, skóra osób nadużywających opalania, drobne zmarszczki, brak jędrności i skóra palacza.
/cena zabiegu od 110zł/

– HYDRA-HYAL2 INJECTION (ekspresowa poprawa kondycji skóry) – zabieg dedykowany każdemu typ cery, zabieg rekomendowany dla osób po 30 roku życia, skóra z wyraźnie zarysowaną siatką zmarszczek. Wskazania do zabiegu: cera sucha z objawami utraty jędrności, wrażliwa, skóra z oznakami starzenia.
/cena zabiegu od 130zł/

– TOTAL LIFTING PPV+ ( zabieg bankietowy, ekspresowa poprawa kondycji skóry) – zabieg dedykowany skórze dojrzałej, suchej z utratą elastyczności i jędrności. Wskazania do zabiegu: zmarszczki, także mimiczne. Zapobieganie oznakom starzenia się skóry, w tym fotostarzenia.
/cena zabiegu od 130zł/

– MICROBIOME PRO CARE ( zabieg równoważąco- ochronny dla skóry twarzy) – zabieg dedykowany skórze problematycznej, dysfunkcyjnej; suchej i odwodnionej, wrażliwej. Wskazania do zabiegu: skóra osłabiona, m.in. kuracjami przeciwtrądzikowymi, agresywnymi zabiegami kosmetycznymi. Brak równowagi mikrobioty skórnej wynikający z takich czynników, jak m.in. stres, zanieczyszczenia środowiska (w tym – pyły zawieszone), przyjmowane leki, promieniowanie UV.
/cena zabiegu do 130zł/

– INDIVIDUAL BEAUTY THERAPY ( kreatywna pielęgnacja gabinetowa oparta na indywidualnych potrzebach każdej skóry) – Wskazania do zabiegu: skóra zmęczona i niedotleniona. Pierwsze oznaki starzenia i drobne zmarszczki. Skóra problematyczna, mieszana i tłusta. Skóra naczynkowa i wrażliwa. Skóra sucha i odwodniona. Jest to zabieg skrojony na miarę potrzeb Twojej skóry.
/cena zabiegu od 130 zł/

Przedstawiony katalog cen, ma charakter poglądowy. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, istnieje możliwość łączenia różnych dostępnych technik zabiegowych, aparatury oraz preparatów kosmetycznych. Tym samym cena zabiegu bądź jego seria ustalane są indywidualnie.

Zadzwoń
Zapytaj o termin
607 167 633