KOSMETYKA DŁONI I PAZNOKCI

KOSMETYKA DŁONI I PAZNOKCI

MANICURE BIOLOGICZNY
Jest ciekawą alternatywą dla popularnych teraz paznokci żelowych. Jego głównym celem jest pielęgnacja, ale oczywiście dłonie po takim zabiegu wyglądają lepiej. Paznokcie są zdrowe i zadbane. Manicure biologiczny to nieinwazyjny i naturalny zabieg, który jest coraz bardziej doceniany przez kobiety.
( opiłowanie płytki, opracowanie skórek, nałożenie odżywki ) /cena zabiegu od 35zł/
MANICURE KOSMETYCZNY
(opiłowanie płytki, opracowanie i wycięcie skórek, nałożenie odżywki) /cena zabiegu od 40zł/
MANICURE HYBRYDOWY
(manicure kosmetyczny + nałożenie lakieru hybrydowego- jeden kolor) /cena zabiegu od 50zł/

ODNOWA BIOLOGICZNA DLONI
MANICURE BRAZYLIJSKI
To przede wszystkim naprawa i odżywienie dla zniszczonej skóry dłoni oraz paznokci. To rodzaj leczniczego rytuału, który gwarantuje paznokciom odnowę i odbudowanie nadwyrężonej przez działanie lakierów hybrydowych i żelowych płytki w szybki sposób. Dłonie zyskują nowy, zadbany wygląd, co jest niezmiernie ważne w wizerunku każdej kobiety.
/cena zabiegu od 50zł/

MANICURE JAPOŃSKI
To zabieg, który w naturalny sposób wzmacnia paznokcie. W literaturze fachowej jest określany jako P. Shine. Manicure japoński ma bogatą historię. Narodził się w Kraju Kwitnącej Wiśni przed ponad czterystu laty, wśród możnych japońskich arystokratek, które odkryły, że wcieranie w paznokcie odpowiednich substancji odżywia je i nadaje im piękny połysk. Jest to zabieg wzmacniający i odżywiający paznokcie. Idealny gdy mamy problemy z łamaniem, rozdwajaniem lub cienką płytką paznokci. Polecany jest również w przypadku paznokci „zmęczonych” hybrydą, akrylem lub żelem o ile paznokieć nie jest zbyt osłabiony. Przyspiesza wzrost paznokci. Nadaje się zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, ponieważ zapewnia naturalny wygląd paznokci. Manicure japoński działa na zasadzie uszczelniania zniszczonej płytki, a także zabezpieczania przed czynnikami zewnętrznymi.
/cena zabiegu od 60zł/

ZABIEG SPA NA DŁONIE
manicure kosmetyczny + peeling dłoni + maska+ masaż dłoni /cena zabiegu od 60zł/

Przedstawiony katalog cen, ma charakter poglądowy. Aby uzyskać jak najbardziej satysfakcjonujące efekty, istnieje możliwość łączenia różnych dostępnych technik zabiegowych, aparatury oraz preparatów kosmetycznych. Tym samym cena zabiegu bądź jego seria ustalane są indywidualnie.

Zadzwoń
Zapytaj o termin
607 167 633