O mnie

Studio kosmetologii Per Lei

Moi drodzy nazywam się Aleksandra Koncewicz.
Od 16.10.2017 jestem właścicielem i zarazem kosmetologiem firmy:
Studio Kosmetologii Per Lei – profesjonalna pielęgnacja ciała i umysłu

Studio powstało w efekcie mojej pasji i otwartości na ludzkie potrzeby. Podstawą mojej pracy jest holistyczne podejście do klienta. Oznacza to, że na każdy problem skórny spoglądam przez pryzmat funkcjonowania całego organizmu. Nigdy nie zapominam, że każda osoba to indywidualny przypadek, za którą stoi zupełnie inna historia… Jego historia… dlatego każdemu należy się terapia „uszyta na miarę” Jego potrzeb – w której procedury pielęgnacyjne i lecznicze często dobieram wychodząc poza utarte schematy.

Z formalności:
23.06.2016 ukończyłam studia na kierunku kosmetologia w formie niestacjonarnej, na poziomie studiów pierwszego stopnia w obszarze kształcenia nauk medycznych i nauk o zdrowiu oraz nauk o kulturze fizycznej; profil kształcenia: praktyczny, z wynikiem bardzo dobrym.

w 2017 r ukończyłam intensywne szkolenie w Placówce Kształcenia Brodway Beauty w Krakowie, z zabiegów MEZOTERAPII IGŁOWEJ obejmującej obszary zabiegowe:
mezoterapia igłowa twarzy, szyi i dekoltu;
mezoterapia igłowa owłosionej skóry głowy;
mezoterapia igłowa w terapii leczenia cellulitu oraz rozstępów;
lipoliza iniekcyjna

W Lutym 2018r byłam uczestnikiem sympozjum dotyczącego „CELLULIT i lokalne nagromadzenie tkanki tłuszczowej w kosmetologii i medycynie estetycznej” z zastosowania nowoczesnej technologii: karboksyterapia, HIFU, RF Mikroigłowa w kosmetologii i medycynie estetycznej.
Sympozjum zorganizowane przez La Pelle Gold.

W Październiku 2019r podjęłam wyzwanie i wzięłam udział w OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KOSMETYCZKA ROKU 2019. Moi Drodzy znalazłam się w finałowej dziesiątce najlepszych ekspertów w pielęgnacji z całej Polski, którzy uzyskali najwięcej punktów z testu wiedzy z zakresu kosmetologii oraz uczestniczyłam w finałowym etapie praktycznym w Wieliczce.